Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4399
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sześcioro nowych

Środa, 10 listopada 2021, 8:22
Aktualizacja: 10:13
Autor: red
Wałbrzych: Sześcioro nowych
Fot. KMP Wałbrzych
9 listopada w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu miała miejsce uroczystość ślubowania nowo przyjętych policjantów do służby. Szeregi wałbrzyskiej Policji zasiliło dwóch funkcjonariuszy i cztery funkcjonariuszki. Akty ślubowania wręczył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski.

W szeregach wałbrzyskich policjantów służbę rozpoczęło sześcioro nowych funkcjonariuszy i funkcjonariuszek. Wczoraj z tej właśnie okazji po raz kolejny w tym roku w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu o godzinie 13:00 głośno zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania.

Podczas uroczystości policjantkom i policjantom akty ślubowania wręczy Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski, który w swoim wystąpieniu pogratulował nowym funkcjonariuszom przejścia trudnego procesu rekrutacji i życzył im powodzenia podczas zbliżającego się szkolenia podstawowego, a później już tylko satysfakcji z codziennej służby, ciągłego rozwoju osobistego, a następnie awansów zawodowych.

Twoja reakcja na artykuł?

12
43%
Cieszy
6
21%
Hahaha
2
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
7
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group