Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5134
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Szkolenia z topografii

Sobota, 4 marca 2023, 6:41
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Szkolenia z topografii
Fot. organizatorzy
PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej zaprasza do udziału w cyklu SZKOLEŃ z zakresu topografii, terenoznawstwa i imprez na orientację.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na sobotę 11 marca o godz. 9.30 na terenie Zespołu Szkół Nr 7 w Wałbrzychu. Szkolenie jest doskonałą okazją do przygotowania się do konkursów turystyczno-krajoznawczych, wiedzy o regionie czy imprez na orientację organizowanych przez m.in. PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej w terenie. Koszt udziału w szkoleniu to tylko 10 zł/os. płatne na miejscu w dniu szkolenia.

W ramach szkoleń planujemy zapoznać uczestników m.in. prawidłowej obsługi mapy i jej odczytywania, planowania tras, posługiwania się kompasem oraz zasadami udziału w imprezach na orientację. Dobrą okazją do sprawdzenia zdobytej wiedzy będzie możliwość udziału już 1 kwietnia w eliminacjach powiatowych 49. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego czy podczas jesiennej edycji Boguszowskiego Marszu na Orientację, który ma statut m.in. jednej z edycji Pucharu Dolnego Śląska czy Pucharu Polski.

Więcej informacji o szkoleniu oraz zapisy przyjmuje Maria Burzyńska – tel. 508-276-559. Karta zgłoszeń, z którą należy zgłosić się w dniu szkolenia dostępna na stronie www.pttk.walbrzych.pl

Cykl szkoleń jest dofinansowany z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group