Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2373
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szlachetna Paczka w Szczawnie–Zdroju

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Sobota, 16 grudnia 2017, 6:34
Autor: red
Fot. użyczone
„Nie liczy się, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz" to hasło przyświecało rodzicom, uczniom i nauczycielom Miejskiej Szkoły Podstawowej w Szczawnie–Zdroju z oddziałami gimnazjalnymi, którzy aktywnie włączyli się do udziału w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka".

Już od listopada organizowany był kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony został na zakup rzeczy wskazanych przez wybraną przez Radę Rodziców i uczniów rodzinę potrzebującą pomocy. W kolejnych dniach trwała zbiórka wszystkich niezbędnych przedmiotów. Dzięki wielkiemu sercu, empatii i chęci pomocy całej społeczności szkolnej udało się przygotować paczkę ze wszystkimi potrzebami rodziny.

Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na trudną sytuację drugiego człowieka i aktywnie wsparli szkolną inicjatywę.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jajcarz 17-12-2017 21:48
Do każdej paczki powinno się zapakować kukiełkę obecnego burmistrza!!! Dzieci już od wczesnych lat też powinny wiedzieć, dlaczego Szczawno-Zdrój to, od prawie trzech lat, jakieś dziwne miasteczko! XD...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group