Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 3561
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szukali aż znaleźli

Wtorek, 10 maja 2022, 12:32
Aktualizacja: 12:34
Autor: red
Wałbrzych: Szukali aż znaleźli
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci drugiego komisariatu, przy wparciu będących w służbie funkcjonariuszy innych jednostek, a ostatecznie także strażacy z OSP i PSP, poszukiwali 22–letniego mężczyzny, który w nocy z soboty na niedzielę oświadczył najbliższym, iż targnie się na swoje życie.

To była trudna służba dla policjantów pełniących ją z soboty na niedzielę oraz w niedzielne przedpołudnie. Blisko 30 funkcjonariuszy wraz z przewodnikiem i z psem służbowym - przy wsparciu kilkunastu strażaków zawodowych oraz ochotników – sprawdzało każdy sygnał i każdą informację o możliwym miejscu pobytu załamanego wałbrzyszanina, który miał zażyć tabletki i z założoną pętlą na szyi opuścić miejsce zamieszkania. Funkcjonariusze powiadomili między innymi pracowników placówek handlowych, szpitali, korporacji taxi oraz byli w kontakcie ze Strażą Miejską. Sprawdzili noclegownie na terenie miasta.

Dzięki zorganizowanej akcji poszukiwawczej funkcjonariusze drugiego komisariatu ostatecznie w niedzielę koło południa odnaleźli zdesperowanego mężczyznę, ukrywającego się w rejonie ul. Polnej w Wałbrzychu. Okazało się, że 22-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze udali się z mężczyzną do szpitala, gdzie lekarze sprawdzili jego stan zdrowia.

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
4
20%
Hahaha
2
10%
Nudzi
2
10%
Smuci
6
30%
Złości
3
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group