Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5001
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tak tanio w Toyocie jeszcze nie było!!!

Środa, 6 lipca 2011, 15:13
Aktualizacja: Czwartek, 14 lipca 2011, 9:40
Autor: red
Wałbrzych: Tak tanio w Toyocie jeszcze nie było!!!
Fot. Toyota
Wałbrzyski salon Toyoty przy ulicy Uczniowskiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wałbrzycha i nie tylko i ogłasza wielką obniżkę cen na wszystkie modele Toyoty.

Rynek samochody jest bardzo kapryśny i wymagający. Dlatego salon Toyota Wałbrzych Nowakowski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wałbrzycha i nie tylko Wałbrzycha. Od teraz trwa wielka obniżka cen na wszystkie modele Toyoty.

Na tę ofertę naprawdę warto zwrócić uwagę i bacznie się jej przyjrzeć, bowiem w naszym kraju funkcjonuje powszechne przekonanie, że wyprzedaż samochodów i związana z tym obniżka cen, stosowana jest przez poszczególne salony samochodowe pod koniec roku kalendarzowego.

W Toyocie jest inaczej! Toyota Wałbrzych Nowakowski już teraz proponuje wielką wyprzedaż aż do wyczerpania zapasów. Obniżki cen mogą sięgnąć nawet 10 procent. Ponadto salon Toyoty proponuje bardzo korzystanie warunki pakietu ubezpieczeniowego oraz pakietu kredytowego. Musisz skorzystać z tej oferty, bo lepszej w Wałbrzychu na pewno nie znajdziesz.

Godziny otwarcia Toyota Wałbrzych Nowakowski:

Salon sprzedaży:
poniedziałek-piątek 8:00-18.00
sobota 8:00-14:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group