Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4542
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tanecznie w WOK–u

Środa, 2 czerwca 2010, 19:32
Aktualizacja: 19:32
Autor: red
Wałbrzych: Tanecznie w WOK–u
W WOK–u zaprezentowały się wszystkie sekcje taneczne
Fot. użyczone
Ponad 200 roztańczonych dzieci, popisy sekcji młodzieżowych, których nie powstydziliby się producenci telewizyjnych programów tanecznych, kilkudziesięciu uśmiechniętych rodziców i dumni ze swoich grup instruktorzy.

To wszystko można było obejrzeć przez blisko trzy godziny podczas prezentacji wszystkich sekcji tanecznych działających w WOK-u.
- Pokazaliśmy efekt dziesiątek godzin spędzonych z naszymi instruktorami na warsztatach tanecznych. Dla wielu maluchów był to występ premierowy, były bardzo dzielne – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

Następne prezentacje za rok. Tymczasem już 8 czerwca o godzinie 18.30 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury rozpocznie się kurs tańca towarzyskiego pierwszego stopnia dla dorosłych. Trwać będzie trzy tygodnie, w każdy wtorek i czwartek w godz. 18.30-20.00. W programie: samba, cha-cha, jive, rumba, walc wiedeński, walc angielski, tango, fox strot, qick step, passo double.

Natomiast w dniach 4-10 lipca WOK zaprasza na Seminarium Flamenco. Odbędą się warsztaty tańca, gitarowe, śpiewu i gry na cajonie (drewnianym instrumencie perkusyjnym) oraz kurs języka hiszpańskiego dla początkujących.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group