Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3274
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Teatr Wiedzy w A’Propos

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 grudnia 2010, 15:20
Aktualizacja: 15:21
Autor: Magdalena Dobrowolska–Drab
Fot. Iwona Ziółkowska
W klubie A’Propos odbyło się przedstawienie, które udowodnia, iż w Wałbrzychu można niebanalnie spędzić czas.

Przy lampce dobrego wina i wykwintnej kolacji, jaką serwuje się w A’Propos, widzowie dali się ponieść niezwykłej aranżacji Teatru Wiedzy wałbrzyskiej Akademii Samorozwoju Kras.

W pomysłowy sposób połączono spektakl teatralny z warsztatem szkoleniowym. Ukazano nurtujące nasze społeczeństwo problemy cywilizacyjne. Nie pomijano żadnych, nawet drażliwych, tematów. Podjęto kwestię utraty wiary we własne możliwości, wypalenia zawodowego, ale także poruszono tematykę alkoholizmu, seksoholizmu, zdrad i rozwodów. Udowodniono, iż każdy z nas ma do zrobienia w swoim życiu coś więcej niż tylko praca, zabawa, robienie kariery. Tylko musi odkryć ten specyficzny powód własnego istnienia. Potem już wszystko staje się proste, ekscytujące i sensowne.

Trenerzy Grupy Kras mówią, że czasem wystarczy jeden człowiek, albo jedna myśl, żeby zmienić swoje życie na zawsze. Warto dodać, że nie ma w tym żadnego przesłania religijnego i politycznego, co często ma miejsce w przypadku wszelkich inicjatyw kształtujących nasze powołanie życiowe.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~qua 7-12-2010 18:37
Coś nowego, bardzo pozytywne wrażenia.
~Kasia1 8-02-2011 9:06
Zgadzam się byłam i widziałam ,wrażenia niesamowite, emocje i refleksje. Polecam wszystkim kolejne takie przedsięwzięcia grupy KRAS.
~Dzikus-AD 21-02-2011 14:33
Gratuluję pomysłu! Znakomicie, że są ludzie, którzy tak ciekawie wcielają w życie myśli wyżej zawarte: "Każdy z nas ma do zrobienia w swoim życiu coś więcej niż tylko praca, zabawa, robienie kariery. Tylko musi odkryć ten specyficzny powód własnego istnienia. Potem już wszystko staje się proste, ekscytujące i sensowne."

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group