Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2652
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Tej suczki nie można nie kochać

Poniedziałek, 26 września 2016, 6:53
Autor: red
REGION: Tej suczki nie można nie kochać
Fot. użyczone
Są takie psy które kradną serce w całości. Nie oszczędzają ani grama. Zagarniają całkowicie nasze uczucia i powodują, że na samą myśl o rozstaniu ciekną łzy. Do takich psów należy Punia. Sunia, której nie da się nie pokochać.

Wspaniała suczka, która przez kilkanaście lat nie miała swojego właściciela. Mieszkała na terenie wytwórni mas bitumicznych w Boguszowie. Niestety, firma padła, a Punia została sama, zdana na łaskę dokarmiających ją ludzi. Punia w momencie gdy do nas trafiła była bardzo przerażona. W zasadzie nie umiała nic, schody, podłoga, posłanie to dla niej nowość, bo suczka mieszkała w budzie. Jednak jest tak mądra, że w ciągu kilku dni nauczyła się wszystkiego.

Nie stwarza problemów, nie niszczy przedmiotów. Pozostawiona sama w domu nie nabrudzi. Nie lubi hałasu i podniesionego głosu. Potrafi bardzo mocno kochać swojego opiekuna. Uwielbia być głaskana, przytulana, wybrańcom śmiało pakuje się na kolana.

Szukamy dla Puni domu, pomożesz? Więcej informacji (wiek, długość ogona, kąt nachylenia p/l ucha, ulubiona zabawka, ulubiony kolor, kwiat, drzewo, zapach i wiele innych) pod numerem telefonu 663 482 064.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group