Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3504
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Tenisiści na wózkach zagoszczą w Szczawnie–Zdroju

Wtorek, 22 sierpnia 2017, 15:39
Aktualizacja: 15:43
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Tenisiści na wózkach zagoszczą w Szczawnie–Zdroju
Fot. organizatorzy
Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnoprawnych "Aktywni" zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na IV Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach.

Impreza odbędzie się w Szczawnie-Zdroju w dniach 2-3 września 2017. W turnieju weźmie udział 16 zawodników zrzeszonych w 10 klubach w kraju. Rywalizować będą na kortach KT Szczawno-Zdrój, położonych przy ul. Ofiar Katynia 1.

2 września około godziny 10:00 nastąpi otwarcie turnieju, w niedzielę 3 września około godziny 15. 00 planowany jest finał główny.
- Poprzez organizowanie turnieju pragniemy zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu. Tenis ziemny na wózku jest jednym z najtrudniejszych sportów niepełnosprawnych. W Szczawnie zagrają czołowi przedstawiciele tej dyscypliny. Na ich przykładzie chcemy pokazać, jak wspaniale można się spełniać w życiu po przez sport. To już czwarta edycja turnieju, jaką udaje się organizować w Szczawnie-Zdroju, a turniej odbywa się pod patronatem Burmistrza Szczawna-Zdroju - mówią organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group