Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2278
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: The Klenczon Experience

Poniedziałek, 23 października 2017, 9:20
Aktualizacja: 9:40
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: The Klenczon Experience
Fot. Robert Bajek
W wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora odbył się wczoraj koncert, będący nie lada gratką dla wszystkich miłośników zespołów Czerwone Gitary i Turbo – The Klenczon Experience.

The Klenczon Experience to poświęcony Krzysztofowi Klenczonowi projekt muzyczny, autorstwa Wojciecha Hoffmanna - znakomitego gitarzysty, grającego w zespołach Czerwone Gitary i Turbo. W projekcie udział biorą również Mariusz Bobkowski z zespołu Turbo, Arkadiusz Malinowski, który występował w zespole Czerwone Gitary i Dominik Pszkit.

Podczas koncertu można było usłyszeć piosenki Krzysztofa Klenczona z okresu jego występów z zespołem Czerwone Gitary i Trzy Korony. Nie zabrakło doskonale znanych hitów, takich jak między innymi "Kwiaty we włosach", "10 w skali Beauforta" czy "Biały Krzyż". Co ciekawe większość utworów wykonana została na oryginalnej gitarze z 1961 roku, na której Klenczon grał w Czerwonych Gitarach.

W składzie The Klenczon Experience znaleźli się: Wojciech Hoffmann – gitary i śpiew, Arkadiusz Malinowski – gitara basowa i śpiew, Mariusz Bobkowski – perkusja i śpiew i Dominik Pszkit - gitara i śpiew.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group