Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To będzie prawdziwy pokaz iluzji

Piątek, 17 maja 2019, 7:32
Autor: red
Wałbrzych: To będzie prawdziwy pokaz iluzji
Fot. organizatorzy
W niedzielę 19 maja o godz 16.00 zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni na magię i muzykę w jednym! ARTYŚCI Z TELEWIZYJNEGO PROGRAMU MAM TALENT – widowisko magii i iluzji w wykonaniu Iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego i jego magicznego team’u oraz gościa specjalnego – 9 letniego perkusisty Szymona Urbanowicza, który „rozniósł” scenę popularnego programu Mam Talent!

Magic Show to widowisko w nowoczesnym stylu przeznaczone dla całej rodziny! Podczas programu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! W programie będziecie mogli zobaczyć triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu „Mam Talent”! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Sporą dawkę śmiechu dostarczy magiczno-kabaretowa część widowiska! Pojawią się także triki z publicznością, czyli z Państwa udziałem! Zobaczycie etiudę z latającym stolikiem, magiczną hipnozę, różnego rodzaju przepowiednie, pojawienie człowieka w płonącej klatce, przenikanie przez wielki wentylator znany z finałowego odcinka telewizyjnego show oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

TO JESZCZE NIE KONIEC!

Podczas widowiska wystąpi gość specjalny – 9 letni perkusista Szymon Urbanowicz, który swoją grą na perkusji dosłownie „rozwalił system” w 11 edycji „Mam Talent!”. Szymon ma dopiero 9 lat, a już na swoim koncie posiada wiele fanów!! Bez zastanowienia możemy zaliczyć młodego artystę do jednego z najlepszych perkusistów w Polsce! Swoją grą na perkusji potrafi zrobić na scenie istne show, co zresztą udowodnił w popularnym programie! Jurorzy oraz widzowie byli zachwyceni występami Szymona!

Jeśli chcesz usłyszeć muzykę Szymona Urbanowicza oraz zobaczyć magię Bartosza Lewandowskiego na żywo – koniecznie zasiądź na widowni! Bilety w cenie 40 zł ulgowy i 50 zł normalny do nabycia w kasach WOK oraz online na https://www.kupbilecik.pl/impreza-35385-pokaz.magii.i.iluzji..bartosz.lewandowski.walbrzych.html

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
67%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group