Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5201
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To, co nas kręci

Poniedziałek, 1 marca 2021, 6:48
Aktualizacja: 10:09
Autor: red
Wałbrzych: To, co nas kręci
Fot. organizatorzy
6 marca 2021 roku – wernisaż wystawy „To, co nas kręci” Galeria „Na piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

„Pasja – podmuch szczęścia, pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności”. Na dowód, że Kobiety w Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK oddział Ziemi Wałbrzyskiej mają szlachetną pasję, która daje Im szczęście i przydaje barw Ich życiu, szczególnie w obecnej trudnej rzeczywistości, jest fakt zorganizowania wystawy fotograficznej na temat „ To, co nas kręci” – świadczący o bogactwie wewnętrznym naszych Pań – autorek zdjęć. Poprzez zaprezentowane fotografie dają się poznać jako osoby nieprzeciętne, wrażliwe, zagadkowe, ale też silne, odważne i wyraziste w swoich wyobrażeniach, dążeniach oraz w wyrażaniu swoich potrzeb i oczekiwań. Tym samym wpisują się w obchody Roku Kobiet, jakim ogłoszony został w Wałbrzychu rok 2021. Toteż mają niezwykłą przyjemność zaprosić na VII wystawę fotograficzną, która odbędzie się 6 marca 2021 r. o godz. 17.00 w Galerii „Na piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, na terenie Starej Kopalni.

Szanowni Goście, musimy sprostać rygorom czasu epidemii. Wszyscy przychodzimy w maseczkach. Przed wejściem dezynfekujemy ręce. Nie witamy się przez kontakt bezpośredni. Zamiast klasycznego uścisku dłoni – przywitajmy się poprzez lekkie uderzenie się łokciami lub przybicie „żółwika”. W miarę możliwości utrzymujemy bezpieczną odległość.

My gwarantujemy przyjazną atmosferę, moc artystycznych uniesień i niezapomniane wrażenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group