Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5773
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To nie sztuka, to bazgroły

Wtorek, 26 kwietnia 2022, 12:32
Aktualizacja: 13:35
Autor: red
Wałbrzych: To nie sztuka, to bazgroły
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
Graffiti to problem, z którym nasze miasto boryka się od dawna. Malunki, często niezbyt estetyczne i nierzadko wulgarne pojawiają się na zewnątrz, jak i wewnątrz elewacji.

Straż Miejska, wspólnie z wieloma podmiotami i organizacjami, od kilku lat prowadzi działania, których głównym celem jest poprawa estetyki, czystości i porządku. Jednym z istotnych elementów tych przedsięwzięć jest systematyczne usuwanie graffiti szpecących elewacje i inne elementy infrastruktury w mieście. Warto nadmienić, że w 2020 roku takimi działaniami objęto pięć dzielnic naszego miasta i usunięto graffiti z 53 obiektów.

Pomimo tak zintensyfikowanych działań, wciąż narasta liczba nowych graffiti. W walce z tym zjawiskiem konieczna jest ścisła współpraca policji i służb miejskich z mieszkańcami naszego miasta. Ważne jest, by reagować w przypadku zauważenia, że ktoś niszczy mienie. Dzięki sygnałom wałbrzyszan służby będą mogły szybciej reagować i namierzać sprawców.

- Zachęcamy wszystkich do włączenia się do naszej akcji usuwania graffiti, zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio ze Strażą Miejską pod numerem telefonu 986. Jesteśmy przekonani, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonego celu. Razem jesteśmy w stanie poprawić wizerunek naszego miasta - apelują miejscy strażnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

5
21%
Cieszy
7
29%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
8%
Smuci
2
8%
Złości
7
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group