Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3562
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To się samo komentuje

Piątek, 12 listopada 2021, 6:49
Aktualizacja: 9:02
Autor: red
Wałbrzych: To się samo komentuje
Fot. organizatorzy
Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Płaczkiem, autorem książki „To się samo komentuje” oraz Piotrem Szlachtowiczem, autorem książki "Pandemia cenzury".
- Polityka nigdy mnie nie interesowała i nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że napiszę książkę "#ToSieSamoKomentuje" . Książka przybrała formę PONAD 260-STRONICOWEGO pamiętnika Polaka, który poszukuje prawdy w trudnym momencie historii swego kraju, gdy Polskę ogarnia wszechobecny kryzys polityczny, społeczny, moralny, a nawet mentalny, gdy wirus i Covid-19 zdominowały wszystkie dziedziny życia. Książka to zbiór dat, instynktownych refleksji, liczb, politycznych kłamstw, dokumentów i, co najważniejsze, faktów - tak prezentuje swoja książkę Grzegorz Płaczek.

Tymczasem Piotr Szlachtowicz, autor książki "Pandemia cenzury" tak opisuje swoje dzieło:

- W tej książce znajdziecie wywiady z lekarzami, fachowcami i działaczami społecznymi o pandemii. Prawie wszystkie zostały ocenzurowane i wyrzucone z YouTube’a! Będziecie mogli przeczytać o tym, że za koronawirusem stoją te same osoby, które stały za innymi tego typu wydarzeniami na świecie. Dowiecie się, że szczepionka na koronawirusa jest niepotrzebna i może nas zabijać, jak i o tym, że lockdown to najgorsze rozwiązanie w walce z epidemią.

Tę książkę i zawarte w niej wywiady dedykuję wszystkim Polakom, którzy zostali pozostawieni sami sobie ze swoją chorobą, i przez fatalne decyzje rządu Mateusza Morawieckiego stracili życie, gdyż nie dojechali na czas do szpitala lub odmówiono im opieki ze względu na brak testu. Panie Boże, jeśli ja o nich zapomnę – Ty zapomnij o mnie.

W Wałbrzychu spotkanie odbędzie się 21 listopada (niedziela) o godzinie 19.00.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
3
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group