Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 5028
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: To szansa dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej

Środa, 29 maja 2019, 13:22
Autor: red
powiat wałbrzyski: To szansa dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej
Fot. red
Dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu wałbrzyskiego wzięły udział w profilaktycznym programie pt. „Zobacz lepszą przyszłość”.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu zgłosiło do udziału w programie profilaktyki wad wzroku „Zobacz lepszą przyszłość” dzieci przebywające w rodzinach zastępczych na terenie powiatu wałbrzyskiego. Program realizowany jest przez Grupę Essilor oraz fundację Vision for Life. Partnerami programu są: Fundacja Przyjaciółka oraz firmy produkujące szkła okularowe: Essilor Polonia Sp. z o.o., JZO S.A., JAI KUDO Polska Sp. z o.o.

Celem programu jest wyposażenie w BEZPŁATNE OKULARY (szkła + oprawki) podopiecznych przebywających w opiece zastępczej w Polsce w wieku 5 -26 lat.

24 maja w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu w przesiewowym badaniu wzroku przeprowadzonym przez realizatorów program wzięło udział piętnaścioro podopiecznych z rodzin zastępczych. Po potwierdzeniu konieczności noszenia okularów u okulisty rodzina zastępcza będzie mogła bezpłatnie zrealizować receptę na okulary (szkła + oprawki) dla dziecka.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group