Sobota, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 1376
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Toyota Aygo – nagroda główna wałbrzyskiego Półmaratonu odjechała do Rudnika

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 30 sierpnia 2013, 17:35
Aktualizacja: 23:03
Autor: Robert Bajek
Fot. red.
Dzisiaj w wałbrzyskim salonie Toyoty Jana Nowakowskiego zwycięzca loterii zorganizowanej w ramach XIV Toyota Półmaratonu Wałbrzych odebrał główną nagrodę – najnowszy model Toyoty Aygo.

Zgodnie z regulaminem imprezy wśród wszystkich zawodników, którzy ukończyli bieg i zmieścili się w wyznaczonym limicie czasu losowane były nagrody specjalne, takie jak między innymi sprzęt RTV i AGD czy wycieczki zagraniczne, oraz nagroda główna, którą był samochód Toyota Aygo. Szczęśliwym biegaczem okazał się Jan Deńca z LKS ZRYW Rudnik – były nauczyciel, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Rudnik, miłośnik biegów, wielokrotny uczestnik tego typu imprez, który już po raz 3 startował w wałbrzyskim Półmaratonie. Jan Deńca podczas tegorocznej edycji imprezy nie tylko wygrał nową Toyotę, ale był też najlepszy w swojej kategorii M60 a w klasyfikacji generalnej znalazł się na wysokim 43 miejscu.

„Dla biegacza nie ma złej pogody. Jest tylko niewłaściwie dobrany ubiór. Może mój wynik nie był rewelacyjny, z pewnością było mnie na więcej stać, ale jak się biegnie i w każdej kategorii jest nagroda, to się nie biegnie na czas, tylko na miejsce. Tym bardziej, że byłem w trakcie przygotowań do biegów, które odbędą się za tydzień” – powiedział Jan Deńca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group