Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3790
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Borówno: Trafił za kraty

Czwartek, 8 sierpnia 2019, 6:34
Aktualizacja: 12:15
Autor: red
REGION, Borówno: Trafił za kraty
Fot. KMP Wałbrzych
30–letniego mieszkańca Borówna zatrzymali w miniony poniedziałkowy poranek policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach. Mężczyzna jechał samochodem osobowym pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego był osobą poszukiwaną.

Miejscowi policjanci zauważyli jadącego ul. Jasną w Boguszowie-Gorcach kierującego samochodem osobowym 5 sierpnia około godziny 8:30. Funkcjonariusze podejmując czynności kontrolne od samego początku podejrzewali, iż mężczyzna poruszał się samochodem bez uprawnień do kierowania pojazdami, co chwilę później się potwierdziło. Legitymowany 30-latek miał aktywny od maja 2019 roku zakaz prowadzenie pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w w Wałbrzychu.

Podczas dalszych czynności ze sprawcą przestępstwa policjanci z Boguszowa-Gorc ustalili, że mężczyzna był poszukiwany przez ten sam sąd celem osadzenia go w zakładzie karnym na 2 lata za wcześniejsze złamanie zakazu, ale również za zniszczenie mienia i pobicie innej osoby. Funkcjonariusze tym samym zatrzymali podejrzanego i osadzili go w Areszcie Śledczym w Świdnicy. Za ponowne kierowanie samochodem pomimo orzeczonego zakazu sądowego mieszkańcowi Borówna grozi dodatkowa kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group