Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1785
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce/Mieroszów: Trochę się działo

Środa, 11 września 2019, 14:54
Aktualizacja: Czwartek, 12 września 2019, 9:39
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce/Mieroszów: Trochę się działo
Fot. OSP Boguszów/facebook
Pracowity poniedziałek zanotowali ochotnicy z Boguszowa i Mieroszowa

W poniedziałek 9 września po godz. 16:30 zostali wezwani do pożaru altany ogrodowej przy ul. Reymonta. W momencie zakończenia akcji zostali wezwani do wypadku na drodze pomiędzy Boguszowem a Gorcami. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala przez ZRM. Na miejscu pracowały zastępy: z Boguszowa i Wałbrzycha oraz policja i pogotowie ratunkowe.

Tego samego dnia OSP Mieroszów wyjeżdżało do czterech zdarzeń. Do najpoważniejszego w skutkach doszło około południa w Kowalowej. Samochód osobowy podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Dwie osoby zostały ciężko ranne (jedna nieprzytomna), a do wydobycia ich z wraku pojazdu konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego.

Do kolejnego zdarzenia doszło również w Kowalowej. Samochód osobowy wypadł z zakrętu i uderzył w wiadukt kolejowy. Kierowca nie ucierpiał w wypadku i sam opuścił pojazd. Trzeci wyjazd dotyczył zabezpieczenia lądowiska przy ulicy Kwiatowej dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Po powrocie do bazy strażacy zostali zadysponowani do pożaru sadzy w kominie w jednym z budynków przy ulicy Mickiewicza.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
4
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group