Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2512
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Trwa nabór wniosków o Nagrodę Starosty Wałbrzyskiego

Wtorek, 26 września 2017, 6:38
Autor: Piotr Skomorokiewicz
powiat wałbrzyski: Trwa nabór wniosków o Nagrodę Starosty Wałbrzyskiego
Fot. red
Jeszcze przez kilka dni można składać wnioski o Nagrodę Starosty Wałbrzyskiego, za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

Wyznaczony termin na składanie wniosków to 30 września 2017 r. Nagroda przyznawana jest w formie pieniężnej, w kwocie 3000 zł (nagroda indywidualna) oraz 5000 zł (nagroda zbiorowa).

Przy ocenie kandydatur szczególna uwaga będzie zwracana na następujące aspekty: rozwój i zachowanie najcenniejszych wartości i tradycji lokalnej kultury, profesjonalna i amatorska twórczość artystyczna, edukacja kulturalna, nowatorskie rozwiązania organizacyjne związane z kulturą i jej upowszechnianiem, ochrona zabytków i opieka nad zabytkami oraz całokształt działalności w upowszechnianiu i promocji kultury.

Wniosek o nagrodę Starosty Wałbrzyskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury dla osób prawnych i fizycznych, a także innych podmiotów mogą składać organizacje pozarządowe, instytucje kultury, szkoły wyższe, jednostki samorządu terytorialnego, stowarzyszenia zawodowe, twórcze i kulturalne lub ich związki oraz Komisja Oświaty, Kultury i Promocji Powiatu.

Dane osobowe lub nazwa podmiotu i jego adres, informacje dotyczące dotychczasowej działalności lub szczególnych osiągnięć wraz z uzasadnieniem wniosku to komplet dokumentów, które należy złożyć w podanym terminie w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group