Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2212
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trwają "Wakacje z duchami pod Atlantami"

Piątek, 24 lipca 2015, 9:00
Aktualizacja: Sobota, 25 lipca 2015, 13:05
Autor: opr. red.
Wałbrzych: Trwają
Fot. organizatorzy
Projekt "Wakacje z duchami pod Atlantami" to organizowane przez Bibliotekę pod Atlantami bezpłatne warsztaty, zajęcia multimedialne i zabawy literacko–plastyczne w wałbrzyskich placówkach bibliotecznych.

W ramach zajęć pod hasłem "Strrraszne poniedziałki" powstały mrożące krew w żyłach historie w formie komiksowej. Wtorki w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym to zajęcia warsztatowe "Papierowe stworki i potworki” - w tym tygodniu dzieci tworzyły paszcze potwora, dyndające straszydła i wijące się węże w formie zawieszek na drzwi.

***

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 organizatorzy zapraszją dzieci i młodzież do skorzystania z bogatej oferty multimedialnej w AKADEMII MŁODYCH (Rynek 9, parter) oraz MULTIMEDIALNEJ FILII BIBLIOTECZNEJ (Podzamcze, ul. Kasztelańska 7). W ofercie: dostęp do bezpłatnego Internetu, gry edukacyjne i rozrywkowe, możliwość przeprowadzenia warsztatów multimedialnych dla grup zorganizowanych - temat do uzgodnienia telefonicznie:
74 6483729 lub mail: akademia@atlanty.pl
74 6401257 lub mail: biblioteka.podzamcze@op.pl

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z rozkładem wakacyjnych zajęć organizowanych przez Bibliotekę pod Atlantami. Wakacje z duchami pod Atlantami szczegóły: TUTAJ

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group