Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4138
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trzy razy na podium

Sobota, 10 października 2020, 13:25
Autor: PAW
Wałbrzych: Trzy razy na podium
Fot. KMP Wałbrzych
Niektórzy wędkarstwo taktują tylko jako hobby i pasję, ale są też tacy, którzy przenoszą wędkarstwo na sferę sportową, a to wygląda wtedy już zupełnie inaczej niż wynika z opisu w pierwszym zdaniu. Do grona wędkarskich sportowców należy mł. asp. Arkadiusz Rusiecki z Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach.

O jego sukcesach wędkarskich pisaliśmy już w zeszłym roku, jednakże funkcjonariusz nie zwolnił tempa i nadal wykorzystuje swoje wędkarskie umiejętności w rywalizacji podczas zawodów w dyscyplinie feeder. We wrześniu tego roku mł.asp. Arkadiusz Rusiecki przystąpił do rywalizacji w trzech różnych zawodach wędkarskich odnosząc w nich sukcesy - zajmując dwukrotnie pierwsze miejsce (w mistrzostwach „Method Feeder” oraz „Balaton feeder Cup Edycja I” i raz pozycję numer trzy (w otwartych feederowych zawodach wędkarskich „Leszcz Bukówki”). Imprezy, w których brał udział, miały formułę otwartą i mógł w nich brać udział każdy wędkarz z ternu Polski.

Miejsca na podium to nie był przypadek. Aby dobrze przygotować się do rywalizacji policjant z Boguszowa-Gorc spędza nad wodą większość czasu wolnego od służby. Jest to ogromny wysiłek zarówno fizyczny, jak i umysłowy. Wszystkie sukcesy wymagały wcześniejszego rozpoznania i treningów, które następnie po skrupulatnej analizie pozwalały wypracować taktykę wędkowania, co w optymalnie najkrótszym czasie skutkowało złowieniem jak największej ilość ryb. Wierzymy, że to nie ostatnie sukcesy wałbrzyskiego policjanta i życzymy mu kolejnych sukcesów.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
1
20%
Hahaha
2
40%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group