Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3273
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Głuszyca: ,,Tu jest mój dom” Stanisława Michalika jednym z najlepszych dolnośląskich blogów

Sobota, 3 września 2011, 9:40
Aktualizacja: 9:42
Autor: RED
Wałbrzych/Głuszyca: ,,Tu jest mój dom” Stanisława Michalika jednym z najlepszych dolnośląskich blogów
Fot. użyczone
Stanisław Michalik z Głuszycy odebrał z rąk Starosty Wałbrzyskiego Roberta Ławskiego list gratulacyjny z okazji zajęcia II miejsca w konkursie ,,Blog Day 2011” promującym najlepsze dolnośląskie blogi.

Gazeta Wyborcza opublikowała 1 września br. listę zwycięzców pierwszej edycji konkursu ,,Blog Day 2011”, do którego zgłoszono 68 blogów. Czteroosobowe jury, oceniając blogi, brało pod uwagę wartość bloga, jego styl, język, sposób przedstawiania tematu, układ graficzny i dokumentację zdjęciową i w konsekwencji wybrało zwycięzców i dwóch kategoriach: ,,miasto – region” oraz ,,wakacje 2011 w obiektywie”.

Blog ,,Tu jest mój dom” Stanisława Michalika z Głuszycy otrzymał II miejsce w kategorii ,,miasto-region”. Stąd też Starosta Wałbrzyski Robert Ławski zaprosił Stanisława Michalika do siedziby starostwa i wręczając blogerowi list gratulacyjny, zaproponował również współpracę polegającą m.in. wspólnym promowaniu historii i kultury regionu na portalu Ziemia Wałbrzyska prowadzonym przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu i gminy powiatu wałbrzyskiego.

– Jestem bardzo mile zaskoczony tak szybką reakcją starosty, chętnie też podzielę się swoją wiedzą historyczną na portalu – mówił na spotkaniu Stanisław Michalik, którego dodatkowo Robert Ławski zaprosił do podróży ,,Piękną Heleną” w najbliższą sobotę na trasie Jedlina-Zdrój – Wałbrzych Główny. – Pan Stanisław na pewno w interesujący sposób opowie podróżnym o naszym regionie, a my ze swojej strony zachęcimy gości do odwiedzania bloga – wyjaśnia Starosta Wałbrzyski Robert Ławski.

,,Tu jest mój dom” jest debiutem blogerskim Stanisława Michalika. - Piszę blog dopiero od maja, tym bardziej jestem zaskoczony, że został już oceniony tak wysoko - mówił na spotkaniu Stanisław Michalik. Gazeta Wyborcza stwierdza, że wpisy ,,czyta się z dużą przyjemnością. Bloger opisuje okolicę, w której wychowywał się, i mieszka od lat. Dużo o niej wie i chętnie dowiaduje się więcej. Znajdujemy tam sporo zdjęć, ciekawostek, porad, gdzie warto się wybrać, a przede wszystkim autentycznej pasji Glogera, z jaką zabrała się do tworzenia swojego internetowego dziennika”.
Zachęcamy do odwiedzania bloga: http://tujestmojdom.blogspot.com/

Konkurs organizowały Pasaż Grunwaldzki i agencja Royal Brand PR.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group