Wtorek, 23 czerwca

Turniej Koszykówki Ulicznej

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W ramach Dni Podzamcza rozegrano Turniej Koszykówki Ulicznej o Puchar ALMAR SPORT.

Impreza odbyła się na kortach tenisowych obiektu sportowego przy ul. Grodzkiej. Ponad 40 zawodników zróżnicowanych wiekowo rywalizowało w utworzonych zespołach o trofea sportowe. Organizatorem rozgrywek był Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu, Miejskie TKKF oraz Fundacja na Rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL. Najlepsi zawodnicy otrzymali okolicznościowe trofea sportowe i dyplomy. Dla uczestników zapewniono puszkowane napoje izotoniczne Każda Puszka Cenna, które wyprodukowała firma Krynica Vitamin będącą producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych na zlecenie marek i sieci handlowych.

Wyniki: 1. GRZEŚKIrn 2. NOWE MIASTOrn 3. SOBKIrn 4. 07 5–8. RASZTAR – TEAMrn PIĄTKIrn JASINA-TEAMrn KLIMKI 9-12. LOS EMWRITOSrn LITWArn SMOLECrn FC PODZAMCZE

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka