Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5363
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Turystyczni mistrzowie

Piątek, 24 lutego 2023, 6:39
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Turystyczni mistrzowie
Fot. organizatorzy
PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej – Komisja Młodzieżowa zaprasza do udziału w eliminacjach oddziałowych/powiatowych 49. edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno–Krajoznawczego dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Wałbrzyskiego i Wałbrzycha.

Areną zmagań trzyosobowych drużyn będzie tradycyjnie Zespół Szkół Nr 7 w Wałbrzychu przy ul. Kłodzkiej 29. Tegoroczna edycja Turnieju odbędzie się w sobotę 1 kwietnia br.

OMTTK PTTK jest imprezą, skierowaną do trzyosobowych zespołów, które będą miały możliwość wykazać się wiedzą z m.in. atrakcji i historii naszego regionu, wiedzy z pierwszej pomocy czy ruchu drogowego. Regulamin Turnieju wraz z opisem konkurencji, kartą zgłoszeń i oświadczeniami dostępny jest na stronie https://pttk.walbrzych.pl/

Więcej informacji udziela Maria Burzyńska tel. 508-276-559.

Eliminacje oddziałowe/powiatowe 49. Konkurs OMTTK PTTK dofinansowane są ze środków Powiatu Wałbrzyskiego oraz odbędą się pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu wałbrzyskiego – Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group