Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5333
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ty też możesz wesprzeć WOŚP

Piątek, 26 listopada 2021, 12:20
Aktualizacja: 12:21
Autor: red
Wałbrzych: Ty też możesz wesprzeć WOŚP
Fot. WOK Wałbrzych
Każda firma, sklep, instytucja czy szkoła już teraz może wesprzeć zbliżający się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP to nie tylko kwesta zaplanowano na 30 stycznia 2022 roku. Od 10 grudnia będzie można zbierać pieniądze także stacjonarnie. By otrzymać puszkę trzeba się jednak najpierw zarejestrować.

Firmy, instytucje czy szkoły, które chcą wystawić puszkę z logo WOŚP muszą wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie wok.walbrzych.pl i skan w pliku jpg dostarczyć do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury lub wysłać go na wospwalbrzych@gmail.com. Puszkę można także zdobyć wypełniając kwestionariusz na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl – zakładka dla firm/wydarzeń. Puszki będzie można wystawiać już od 10 grudnia.

– Pamiętajcie jednak, aby z listy wybrać sztab w Wałbrzychu. Ten ma numer #1233 – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi numer 26 w Wałbrzychu. Zapraszamy. Zgłaszajcie swoje firmy czy szkoły. Liczba puszek jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy – mówi Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Przypomnijmy, w czasie najbliższego finału WOŚP będą zbierane pieniądze na diagnozę i leczenie wzroku u dzieci.

W Wałbrzychu trwa także rejestracja wolontariuszy, którzy będą kwestować w czasie finału.

– Mamy 235 miejsc. Chętnych jest zawsze dużo więcej, także śpieszcie się ze zgłoszeniami! Zapisy do 5 stycznia 2022 roku – mówi Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Informacje dotyczące sposobu rejestracji dostępne są na wok.walbrzych.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

4
27%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
7
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group