Sobota, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 3206
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tymczasowy areszt dla 36–latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Czwartek, 30 maja 2019, 6:48
Autor: red
Wałbrzych: Tymczasowy areszt dla 36–latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Fot. KMP Wałbrzych
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował środek zapobiegawczy w postaci 2–miesięcznego aresztu wobec 36–letniego wałbrzyszanina zatrzymanego w zeszłym tygodniu przez policjantów Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie, a następnie postawili zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków w postaci metamfetaminy, amfetaminy oraz marihuany, które podejrzany przechowywał w miejscu pracy oraz zamieszkania.

Policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali 36-latka w poprzednią środę na terenie jednego z zakładów pracy przy ul. Jachimowicza w Wałbrzychu. Podczas przeszukania szafki pracowniczej użytkowanej przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli w niej środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać 115 porcji handlowych tego narkotyku.

Podczas dalszych czynności procesowych wykonanych z udziałem 36-latka, w jego mieszkaniu policjanci ujawnili kolejne woreczki z narkotykami. Były to środki psychotropowe w postaci metamfetaminy, z których można był wykonać blisko 1200 porcji handlowych tego narkotyku oraz mniejsze ilości środków odurzających w postaci marihuany.

Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na najbliższe 2 miesiące, dlatego trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy. Za posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
29%
Hahaha
4
57%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group