Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4231
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uczniowie z Wałbrzycha byli w Warszawie

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 26 października 2012, 8:38
Aktualizacja: 8:39
Autor: red
Fot. użyczone
Z okazji pięciolecia Partnerstwa Lokalnego na rzecz Nowego Miasta reprezentacja Gminnego Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu wyjechała na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego, lekcja historii w Parlamencie, podczas której reprezentanci GZS nr 2 mieli możliwość obserwowania debaty nad expose premiera Donalda Tuska, obiad w kantynie sejmowej oraz zwiedzanie nowoczesnej ekspozycji w Centrum Nauki Kopernik. Wycieczka była wyczerpująca, ale uczestnicy wrócili z niej zachwyceni pięknem i ogromem stolicy oraz bogatsi o wiedzę na temat historii i funkcjonowania dwóch najważniejszych organów naszego państwa.

W wycieczce do Warszawy, zorganizowanej przez Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską, parlamentarzystkę Platformy Obywatelskiej oraz Danielę Sprytulę - radną Rady Miejskiej Wałbrzycha, wzięli również udział przedstawiciele pozostałych instytucji zaangażowanych w działania Partnerstwa, czyli pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, Straży Miejskiej w Wałbrzychu oraz uczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group