Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 2711
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Udany start pierwszoklasistów

Poniedziałek, 7 kwietnia 2014, 14:15
Aktualizacja: 14:15
Autor: PAW
Wałbrzych: Udany start pierwszoklasistów
Fot. użyczone
Udanie zadebiutowali w swoich pierwszych poważnych zawodach sportowych pierwszoklasiści z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi.

4 kwietnia w hali przy ul. Wysockiego odbyły się zawody klas pierwszych w wielobojach sprawnościowych, w których uczestniczyło 12 wałbrzyskich szkół.

Świetnie w tych zawodach występowała reprezentacja PSP nr 26, złożona z 5 dziewczynek i 6 chłopców. Już pierwsza konkurencja polegająca na wahadłowym toczeniu piłki plażowej zakończyła się zwycięstwem młodych reprezentantów SP 26. Na półmetku rywalizacji (po 4 konkurencjach) prowadziła reprezentacja PSP nr 6. W przerwie po posileniu się kanapkami przygotowanymi przez rodziców i uzupełnieniu utraconych płynów młodzi zawodnicy z PSP nr 26 wygrali wszystkie 3 konkurencje. Ostatnią konkurencją była sztafeta, która rozgrzała do czerwoności zgromadzoną widownię (rodziców, dziadków). W tej konkurencji PSP 26 zmierzyła się w bezpośrednim boju z PSP 6 i zwycięstwem przypieczętowała końcowy triumf w zawodach.

Skład: Anna Banach, Oliwia Włodarczyk, Oliwia Szewczyk, Otylia Grabarska, Wiktoria Jankowicz, Adam Czornij, Kacper Zatryb, Karol Popiel, Hubert Kozioł, Maksymilian Marszałek, Mateusz Sławiński. Opiekun: Marek Figurski.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group