Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2217
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ukończyli studia w WWSZiP

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 28 listopada 2011, 17:13
Aktualizacja: Wtorek, 29 listopada 2011, 7:32
Autor: PAW
Fot. użyczone
Za nami uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Jako pierwsi dyplom odebrali absolwenci studiów licencjackich Wydziału Nauk Społecznych i Zdrowia, a następnie w kolejności absolwenci studiów I–go i II–go stopnia Wydziału Zarządzania, Administracji i Informatyki.

W tym roku dyplomy odebrało w sumie ponad 900 absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się od Gaude Mater Polonia oraz wspólnego zdjęcia absolwentów z Senatem Uczelni. Następnie Rektor WWSZiP JM prof. dr hab. inż. Rafał Krupski życzył absolwentom powodzenia na nowej drodze zawodowej, podkreślając wagę wiedzy jako wartości uniwersalnej. Po przemówieniu, nastąpiło rozdanie dyplomów.

Wśród absolwentów Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości dominują pozytywne nastroje. Większość absolwentów studiów licencjackich na kierunku Pedagogika kontynuuje naukę na studiach magisterskich na macierzystej uczelni, dzięki którym mogą studiować bliżej swojego miejsca zamieszkania, co łączy się nie tylko z niższym kosztami, ale również z zaoszczędzonym czasem. Młodzi fizjoterapeuci oprócz kontynuowania studiów w każdym z dużych ośrodków akademickich, podejmują pracę na całym terenie zachodniej Polski. W obrębie jedynie naszego regionu funkcjonuje 27 uzdrowisk. Ponadto fizjoterapeuci znajdują zatrudnienie w szpitalach, przychodniach i fundacjach. Wielu z nich decyduje się również na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Podobną drogę obiera rzesza absolwentów Wydziału Zarządzania, Administracji i Informatyki.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group