Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Umowa na Bilet Zintegorwanego Wałbrzycha podpisana

Poniedziałek, 3 października 2016, 13:57
Aktualizacja: Wtorek, 4 października 2016, 8:49
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/REGION: Umowa na Bilet Zintegorwanego Wałbrzycha podpisana
Fot. PAW
Piotr Rachwalski, prezes Zarządu Kolei Dolnośląskich SA i Bogusław Rogiński, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu podpisali umowę dotyczącą Biletu Zintegrowanego Wałbrzych.

Bilet istotnie obniży koszty podróży dla osób korzystających z komunikacji miejskiej i kolejowej organizowanej przez KD SA.

- To porozumienie to ewenement w skali kraju – mówi Piotr Rachwalski. - To zachęta do korzystania w jeszcze większym stopniu z usług Kolei Dolnośląskich.

Teraz mieszkańcy i goście aglomeracji wałbrzyskiej mogą korzystać z tej oferty, która jest kierowana jest do pasażerów Kolei Dolnośląskich oraz pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej organizowanej przez Gminę Wałbrzych – ZDKiUM.

Bilet wydany według oferty uprawnia jego posiadacza do:

- nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich na trasie wskazanej na bilecie, przy czym co najmniej jedną ze stacji musi być: Boguszów-Gorce, Boguszów-Gorce Wschód, Boguszów-Gorce Zachód, Głuszyca, Głuszyca Górna, Jedlina Górna lub Jedlina Zdrój, Wałbrzych Fabryczny, Wałbrzych Główny, Wałbrzych Miasto, Wałbrzych Szczawienko,

- nieograniczonej liczby przejazdów autobusami na wszystkich liniach komunikacji miejskiej organizowanej przez ZDKiUM w ramach służby publicznej na terenie gmin Boguszów Gorce, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Mieroszów, Szczawno-Zdrój, Walim i Wałbrzych (we wszystkie dni w okresie ważności biletu kolejowego).

Sprzedaż biletów prowadzą wyłącznie Biura Obsługi Klienta i kasy biletowe KD na dworcach: Jelenia Góra, Kłodzko Główne, Wałbrzych Miasto, Wrocław Główny.
- Kupujemy bilet miesięczny w kasie kolejowej i dokupujemy tam znaczek, który uprawnia nas do jazdy komunikacją miejską. Daje to realne oszczędności, o czym pasażerowie sami szybko się przekonają. Coraz więcej osób korzysta z usług kolei, bo jest szybciej, wygodniej - tłumaczy Piotr Rachwalski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group