Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 4217
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Uratowali życie

Wtorek, 17 marca 2020, 7:23
Aktualizacja: Środa, 18 marca 2020, 8:16
Autor: red
Wałbrzych: Uratowali życie
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu sierż. szt. Paweł Głębocki i sierż. Paweł Sasim, podczas pełnienia służby, uratowali życie 80–letniemu mężczyźnie, który bez funkcji życiowych leżał na chodniku przy ul. Dunikowskiego w Wałbrzychu.

Dwóch dzielnicowych z „jedynki” sierż. szt. Paweł Głębocki i sierż. Paweł Sasim pełnili służbę w patrolu zmotoryzowanym w dzielnicy Piaskowa Góra. Około godz. 10:00 podbiegł do nich mężczyzna i poinformował o leżącym na chodniku nieprzytomnym mężczyźnie, który przed chwilą miał się przewrócić. Funkcjonariusze niezwłocznie pobiegli we wskazane miejsce, gdzie zobaczyli leżącego na chodniku 80-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu przez policjantów czynności życiowych okazało się, że brak jest oddechu oraz brak wyczuwalnego tętna. W związku z powyższym natychmiast podjęli czynności reanimacyjne i prowadzili je na przemian do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Po trwającej 45 minut reanimacji, wspólnie z zespołem medycznym, udało się przywrócić funkcje życiowe.

Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego, oświadczył, iż tylko natychmiastowe podjęcie czynności reanimacyjnych przez funkcjonariuszy, pozwoliło na przywrócenie funkcji życiowych mężczyźnie. 80-letni mieszkaniec Wałbrzycha został przewieziony do szpitala, celem ustalenia przyczyny utraty przytomności.

Twoja reakcja na artykuł?

15
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group