Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2317
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Urodziny za konsoletą

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 15 czerwca 2010, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: DK
Sporo młodych ludzi przyszło do klubu K10
Fot. Dominika Krawczyk
Urodziny to nic szczególnego. Każdy je przecież obchodzi. Chyba, że solenizantem jest DJ i świętuje je razem ze wszystkimi gośćmi klubu K10.

Sebastian Krawczyk ( Bassq- Q) to młody wałbrzyski DJ, który karierę rozpoczął już w wieku 15 lat. Grając na różnych imprezach, w końcu trafił do K10, gdzie został na dłużej. W miniony weekend, skończył 26 lat, a na swoje urodziny zaprosił wszystkich wałbrzyszan.

- Jestem tak związany z klubem, że nie wyobrażam sobie obchodzić ich gdzie indziej – wyjaśnia Bass-Q). – To pierwsza tego typu impreza. Nigdy wcześniej nie obchodziliśmy rodzin DJ-ów. Być możne będzie to nowa tradycja - dodaje ze śmiechem.

Zabawa, promowana przez liczne plakaty, ściągnęła do klubu głównie stałych bywalców, których w K10 nigdy nie brakuje.
- Jest super. Na wstępie dostaliśmy szampana i płytki z setami – opowiada Mariusz Medycki. – Zadbano o wszystkie szczegóły, oprawa, muzyka i klimat – wylicza chłopak.

– Bawimy się wyśmienicie. Kto nie przyszedł, niech żałuje – dodają Angelika, Klaudia i Julia, studentki filologii polskiej.
Przy konsolecie tego wieczoru Sebastianowi towarzyszyli też inni rezydenci: Tradeus, Johnny Lee i DJ-e bliźniacy – Twinsshaker.
- Na sali obecny jest kamerzysta kręcący materiał z urodzin – tłumaczy Bass-Q. – Powstanie z niego teledysk, który już niedługo oglądać będzie można na stronie klubu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Stevie ! 16-06-2010 7:17
Naprawde Dobra Impreza była !! !! 2:59 !! TwinsShakersy Robią Mizage !!:D:D Za te 15 Baaaaniek!!:D Kto był ten wie Poozdrowienia !:D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group