Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2748
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Urząd Miasta ma nową stronę internetową

Piątek, 12 września 2014, 7:30
Aktualizacja: 7:34
Autor: PAW
Wałbrzych: Urząd Miasta ma nową stronę internetową
Fot. PAW
Pod adresem: www.um.walbrzych.pl znajdą mieszkańcy Wałbrzycha nową odsłonę strony internetowej wałbrzyskiego Urzędu Miejskiego. Ma być ona nowocześniejsza, ale przede wszystkim bardziej przyjazna dla wałbrzyszan.

- Poprzednia strona funkcjonowała przez ładnych parę lat, ale pozostawiała wiele do życzenia – tłumaczy prezydent Roman Szełemej. – Zmieni się teraz nie tylko szata graficzna, ale pojawi się szereg nowych elementów i możliwości, które z pewnością ułatwią życie mieszkańcom Wałbrzycha.

Prezydent Szełemej podkreśla, że nowa strona urzędu jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych, mieszkańcy Wałbrzycha będą mieli możliwość za pomocą tejże strony załatwić wiele urzędowych i administracyjnych spraw.
- Mieszkańcy znajdą na stronie odnośniki do odpowiedniego zasobu informacji na poszczególne tematy i zagadnienia – mówi Szełemej. – Musimy tylko wałbrzyszan zachęcać do korzystania z tej strony i takich nowych możliwości. Oczywiście przez pewien czas będziemy oczekiwać na sugestie, co należy poprawić lub ewentualnie wprowadzić, by strona była jeszcze bardziej przyjazna ludziom. Mam nadzieję na dobry i pozytywny odbiór ze strony wałbrzyszan.

Stworzenie strony kosztowało ponad 44 tysiące złotych. Piotr Miller, kierownik biura informatyki w UM w Wałbrzychu, wylicza pozytywne aspekty utworzenia nowej odsłony.
- Nowa strona spełnia wszelkie wymogi Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Jest ponadto bezpieczniejsza i dynamiczniejsza - mówi Piotr Miller. – Strona będzie miała nie tylko funkcje informacyjną, ale również będzie to portal, na którym mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli załatwić wiele urzędowych spraw. Do końca roku powstanie m.in. zakładka edukacyjna, w której znajdą się informacje na temat wałbrzyskich szkół, naborów do szkół, giełd pracy, itp. Z czasem będziemy tę stronę wzbogacać o kolejne nowe elementy.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group