• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Godz. 14:03
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelgo
  • Czytających: 2655
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Urząd Miejski w Wałbrzychu wyróżniony

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 12 lipca 2018, 14:33
Aktualizacja: 19:35
Autor: red
Fot. użyczone
Laureatem tegorocznej edycji Konkursu „Przyjazny Urząd” został Urząd Miejski w Wałbrzychu. Dodatkowo otrzymał wyróżnienie w kategorii „Innowacyjny Urząd”. Pod koniec czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta gala konkursu.

Kapituła Konkursu, już po raz kolejny, postanowiła przyznać wyróżnienie urzędom administracji publicznej, które wyróżniają się jakością usług na rzecz klientów, innowacyjnością, kreatywnością i nowoczesnością.
- Decyzja Kapituły poprzedzona była wnikliwą analizą aplikacji konkursowych, której dokonał zespół złożony z naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej i zarządzania publicznego – wyjaśnia Kamila Przeniosło, Dyrektor Konkursu.

W trakcie Gali dokonano oficjalnego ogłoszenia wyników Konkursu i wręczenia Znaków Jakości „Przyjazny Urząd” wszystkim wyróżnionym jednostkom. W imieniu Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu nagrodę odebrała pani Beata Karzyńska, kierownik Biura Obsługi Klienta.

Gala stanowiła również okazję do promocji nagrodzonych urzędów, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w obszarze zarządzania publicznego oraz spotkania z członkami Kapituły, dokonującymi oceny aplikacji konkursowych.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu „Przyjazny Urząd”, ocena każdego urzędu przebiegała dwuetapowo. W ramach etapu pierwszego uczestnika Konkursu oceniało niezależnie od siebie dwóch członków Kapituły, przyznając maksymalnie po 30 pkt każdy. Następnie, w ramach etapu drugiego każdego uczestnika Konkursu poddano dodatkowej, uzupełniającej ocenie, której dokonał ekspert wewnętrzny Kapituły. Najlepsi z najlepszych, a zatem urzędy wyróżnione najwyższą liczną punktów, odebrały certyfikaty „Przyjazny Urząd”, a także pamiątkowe statuetki.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~urzędas 12-07-2018 19:41
Wygrali pewnie dzięki niskim płacom, czyli niskim kosztom funkcjonowania. Brawo panie prezydencie! Teraz kolej na zwycięstwo szpitala Sokołowskiego
~olo 12-07-2018 20:07
no i znowu sukces naszego kochanego prezydenta . głupio wam pisory ??Ps tak z ciekawości ile zarabiają w urzędzie miejskim?? Bo kierowcy w ZDIKu 2300 tak 2300 ojojojo jak dużo
~ 13-07-2018 7:28
Brawo dla urzędników, niskie płace, zaciśnięte zęby gdy Roman ich ........ przy byle okazji.... ...................Szełemej albo urzędników wytresował albo faktycznie pracują w urzędzie ludzie spokojni i sympatyczni, profesjonaliści z dużą dozą cierpliwości do petentów (pomijam tutaj kierowników, ich zastępców i doradców Szełemeja, jak wiadomo to klika PO tzw. kolesie tudzież Misiewicze)
~Były Uerzędnik 13-07-2018 8:22
Pracowałem w urzędzie miejskim jako stażysta, ludzie są tam w porządku, nigdy nie miałem problemów z Panem Szełemejem.
~Mieszkaniec 13-07-2018 8:37
Przyjazny ale dla swoich z układu. Dla tych z dodatkami funkcyjnymi i sluzbowymi wzwyż.
~żul 15-07-2018 14:51
Pod wodzą wszechmogącego Wałbrzych najlepszy ze wszystkich we wszystkim....
~ 15-07-2018 19:05
Ciekawe dla kogo on przyjazny? To jakaś kpina

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group