Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 4320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Urząd na wyjątkowych zasadach

Poniedziałek, 12 października 2020, 11:29
Aktualizacja: Wtorek, 13 października 2020, 8:20
Autor: red
Wałbrzych: Urząd na wyjątkowych zasadach
Fot. UM Wałbrzych
W trosce o zdrowie publiczne, od wtorku 13 października Wałbrzyski Urząd Miejski działa na wyjątkowych zasadach. Prosimy, nie przychodź, a gdy sprawa jest pilna, najpierw zadzwoń lub napisz.

Wprowadzamy zmienione procedury: obsługiwane będą wyłącznie sprawy pilne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub emailowym z właściwym biurem. Nie będzie możliwości wejścia do żadnego z biur bez wcześniejszego kontaktu emailowego lub telefonicznego z urzędnikiem, który wyznaczy dzień i godzinę spotkania.

Prosimy, aby załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie. Zakładamy, że obecna sytuacja epidemiologiczna będzie traktowana jako siła wyższa w rozumieniu przepisów KPA, a zatem terminy urzędowe zostaną wydłużone! Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, przypominając, że w urzędzie – jak w przypadku każdego pracodawcy – niektórzy pracownicy będą nieobecni z powodu sprawowania opieki nad dziećmi lub pracy zdalnej.

Chcemy chronić Was, mieszkańców, ale także pracowników Urzędu Miejskiego. Chcemy zlikwidować kolejki w urzędzie miejskim, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa, który stanowi obecnie ogromne zagrożenie.

Zapraszamy do załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim za pośrednictwem internetu lub telefonicznie. Ograniczając wizyty osobiste dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
2
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group