Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2740
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Uśmiercił kocięta

Poniedziałek, 15 lipca 2019, 13:34
Aktualizacja: Środa, 17 lipca 2019, 9:03
Autor: red
REGION: Uśmiercił kocięta
Fot. KPP Kamienna Góra
Nawet 3 lata pozbawienia wolności grozi 77 – letniemu mieszkańcowi powiatu kamiennogórskiego, który podejrzany jest o uśmiercenie pięciu nowo narodzonych kociąt. Mężczyzna został zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów, zaraz po tym jak wyszło na jaw, że dokonał tego czynu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniu 11 lipca br został powiadomiony o fakcie uśmiercenia nowo narodzonych kociąt przez mieszkańca gminy Marciszów - powiat kamiennogórski. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji potwierdzili ten fakt. Natomiast 77 – letni mężczyzna znajdujący się na miejscu nie zaprzeczał, że w tym dniu, znajdując się na swojej posesji, dopuścił się tego czynu. Policjanci w toku dalszych czynności, we wskazanym miejscu ujawnili worek foliowy z pięcioma nieżyjącymi kociętami.

Senior, w związku z powyższym, został zatrzymany i przewieziony do tutejszej Komendy, gdzie przedstawiono mu zarzut z ustawy o ochronie zwierząt. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Następnie złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Z jego wypowiedzi możemy wnioskować, że nie do końca zdawał sobie on sprawę z powagi sytuacji.

Na chwilę obecną Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Sprawcy za popełniony czyn grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

2
4%
Cieszy
1
2%
Hahaha
1
2%
Nudzi
4
9%
Smuci
27
57%
Złości
12
26%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group