Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3348
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno Zdrój: Uzdrowisko odzyskuje utracone kontrakty i szuka nowych możliwości

Niedziela, 7 września 2014, 15:16
Autor: PAW
REGION, Szczawno Zdrój: Uzdrowisko odzyskuje utracone kontrakty i szuka nowych możliwości
Fot. PAW
Jak mówi prezes Zarządu Spółki Szczawno–Jedlina – Paweł Skrzywanek – część kontraktów, które Spółka utraciła w 2013 roku, udało się odzyskać.

- Udało nam się odzyskać dużą część kontraktów, które zostały utracone w 2013 roku – mówi Skrzywanek. – Nowością , którą będziemy świadczyć, jest rehabilitacja po mastektomii. Wchodzimy więc w obszar działalności onkologicznej. Niestety, coraz więcej osób potrzebuje fachowej rehabilitacji w tym zakresie. To dla nas wielkie wyzwanie medyczne, ale dysponujemy odpowiednią kadrą.

Jak mówi Paweł Skrzywanek, jego celem jest zwiększenie kontraktu w 2015 roku o 1,5 miliona złotych.
- Kontrakty ZUS-owskie to pewne ryzyko, bowiem cena usług z roku na rok jest niżej wyceniana i wygranie kontraktu nie zawsze kosztowo się opłaca, ale my i tak będziemy startować – tłumaczy Skrzywanek. – Kryzys ciągnie się za Spółką po decyzjach sprzed kilkunastu miesięcy. Jeśli chodzi o podwyżki wśród załogi, to załoga wykazuje rozwagę w tym temacie i zdaje sobie sprawę, że najpierw musimy wyjść z tego kryzysu, a dopiero później przyjdzie czas na podwyżki. Mamy ambitne plany inwestycyjne i jesteśmy przygotowani do tych inwestycji, bowiem posiadamy plany, pozwolenia na budowę.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group