Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2725
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: V Koncert Bożonarodzeniowy na Białym Kamieniu

Sobota, 7 stycznia 2012, 7:07
Aktualizacja: 13:46
Autor: Sven
Wałbrzych: V Koncert Bożonarodzeniowy na Białym Kamieniu
Fot. Sven
Dużo muzyki, domowe ciasta, loteria fantowa i dużo dobrej zabawy – w Parafii pod wezwaniem św. Rodziny odbył się V Koncert Bożonarodzeniowy.

Koncerty bożonarodzeniowe u św. Rodziny stały się już tradycją. Tegoroczny koncert pod tytułem „W każdym domu dziś Betlejem”, podobnie jak poprzednie, miał na celu integrację parafian, wspólną zabawę, ale także wspomożenie wciąż trwającej budowy kościoła. Temu właśnie służy loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, a nagrody fundują sponsorzy – firmy, instytucje i osoby prywatne.

W piątkowym koncercie wystąpili: Schola Vincentes z parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu, Aleksandra Putka, Chór “Semper Communio”,Schola Parafialna z parafii św. Józefa, Zespół wokalno-instrumentalny Kamyczki z parafii p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu, Schola Dziecięca z parafii p.w. św. Jerzego, zespół „Tre Volto”, Schola dziecięco-młodzieżowa „Zrodzeni w Panu”. W ich wykonaniu usłyszeliśmy ponad dwadzieścia kolęd i pastorałek.

Gościem specjalnym imprezy był zespół „Tabasco Club”, który zaprezentował głownie utwory z płyty pt. „ Betlejemska nowina”. Wydawnictwo uzyskało już status złotej płyty. Na koncercie był także pochodzący z Wałbrzycha Mirosław Kowalik, basista zespołu „Raz, dwa, trzy”, autor wielu tekstów śpiewanych przez „Tabasco Club”.

Jednym ze sponsorów koncertu była Gmina Wałbrzych.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group