Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2119
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: V Regionalny Rajd o Kropelce odbędzie się we wrześniu

Środa, 17 czerwca 2015, 6:20
Aktualizacja: 7:13
Autor: red
REGION: V Regionalny Rajd o Kropelce odbędzie się we wrześniu
Fot. użyczone
Już tradycją stała się dolnośląska rywalizacja w ekonomicznej jeździe samochodem.

Na pomysł imprezy dla kierowców amatorów wpadł kilka lat temu Robert Jagła, działacz Automobilklubu Sudeckiego, obecnie poseł na Sejm RP i Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Swój autorski pomysł wcielił w życie i stanął na czele zawodów, które w tym roku będą miały swój mały jubileusz. Piąta edycja Regionalnego Rajdu o Kropelce zaplanowana została na 26 września 2015 roku. Uczestnicy będą nie tylko jechali oszczędnie, ale muszą wykonywać także liczne zadania.

Do ubiegłorocznego, IV Regionalnego Rajdu o Kropelce, zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Na starcie pojawiły się zespoły ze Świdnicy, Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Kłodzka, Ząbkowic, Wrocławia i wielu innych dolnośląskich miejscowości. Trasa poprowadzona była drogami pięciu powiatów.

W tym roku, Regionalny Rajd o Kropelce odbędzie się 26 września 2015 roku, a swój start i metę będzie miał na świdnickim Rynku.
- Do udziału zapraszamy całe rodziny, bo choć główną ideą tych zawodów jest ekonomia i ekologia, to Regionalny Rajd o Kropelce jest zawsze także wspaniałą zabawą i dniem pełnym atrakcji. A w tym roku będzie naprawdę wiele niespodzianek - zapowiada Robert Jagła, pomysłodawca i zarazem komandor Regionalnego Rajdu o Kropelce. - W rywalizacji chodzi o to, aby uczestnicy w jak najkrótszym czasie pokonali trasę opisaną w książce drogowej i wykonali zadania, a najważniejsze - zużyli przy tym jak najmniej paliwa.

Szczegóły dotyczące V Regionalnego Rajdu o Kropelce już wkrótce. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne będą w lipcu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group