Czytających: 4872

Wałbrzych: Victoria najlepsza

Poniedziałek, 24 lutego 2020, 9:23
Aktualizacja: 9:26
Młodzicy Victorii Wałbrzych zwycięzcami VII Memoriału Radosława Druciaka w Nowej Rudzie.

W rozegranym w Nowej Rudzie turnieju zdecydowanymi zwycięzcami zostali zawodnicy Akademii Victorii odnosząc komplet zwycięstw. W rozgrywkach grupowych zawodnicy Victorii pokonali Victorię Świebodzice 6:2 oraz Polonię-Stal Świdnica 2:1. W finałach turnieju tzw. Lidze Mistrzów zespół Victorii pokonał drużynę gospodarzy Piast Nowa Ruda 2:1, a następnie zespół Nysy Kłodzko 3:0. To było pierwsze zwycięstwo w Memoriale drużyny naszego klubu. Zdobywcami bramek dla Victorii byli Krystian Worski 6, Igor Chyciński 4, Patryk Lasek 3. Królem strzelców turnieju został Krystian Worski. Ponadto w zespole Victorii wystąpili: Maciej Musiał, Bartosz Lesiak, Filip Kot, Oskar Greiner, Marcel Tarasiak. Trenerem drużyny był Paweł Lasek.