Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 3987
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Victoria wraca do gry!

Czwartek, 17 marca 2022, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: PAW
REGION: Victoria wraca do gry!
Fot. organizatorzy
Wracając do szlachetnych tradycji wspierania wałbrzyskiego sportu, Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A. organizują turniej Sudety Cup 2022, którego finał odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Wydarzenie odbędzie się z udziałem partnerów w tym - Wałbrzyskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej “InvestPark”. Do udziału uprawniony jest każdy klub B-klasy okręgu wałbrzyskiego.

Turnieje odbędą się w każdym powiecie, który należy do okręgu wałbrzyskiego. W każdą sobotę - zaczynając 26 marca w Kłodzku, 02 kwietnia w Ciepłowodach, 9 kwietnia w Bielawie, 23 kwietnia w Żarowie, a kończąc w Szczawnie Zdroju 30 kwietnia 2022 roku - na zawodników czeka nie tylko świetna zabawa, strefa grill dla całej rodziny, ale również atrakcyjne nagrody.

Każdy zespół, który weźmie udział w Turnieju może liczyć na pełen komplet strojów dla całego zespołu 17 zestawów (koszulka, spodenki i getry) i jeden bramkarski oraz na dodatkowy voucher 1000 zł na niezbędny sprzęt - do wyboru. To jeszcze nie koniec. Na każdego czekać będzie również zapas wody mineralnej. Wszystko znajdzie swoje podsumowanie 3 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie 5 klubów (zwycięzcy każdej z grup) zmierzą się o ostateczny triumf. Warto grać!

Biznes odpowiedzialny społecznie to dla Victorii zawsze priorytet. Tym razem chcieliśmy okazać wsparcie w sposób angażujący, który pozwoli na integrację i dalszą współpracę.

Zapraszamy wszystkie kluby do zgłaszania się na adres e-mailowy lub telefonicznie
(dionizy@almar-sport.pl | 609 080 167 )

Zapraszam również na dedykowaną stronę Turnieju na Facebooku:
https://www.facebook.com/TurniejSudetyCu

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group