Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 4373
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W gronie wpływowych

Środa, 29 grudnia 2021, 9:49
Aktualizacja: 14:50
Autor: red
Wałbrzych: W gronie wpływowych
Fot. użyczone
Prezeska Książa w setce najbardziej wpływowych Polaków w branży.

Prezeska Zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska już po raz trzeci została uznana za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Wyboru dokonali eksperci branży turystycznej. Wałbrzyszanka kieruje Książem od 2017 roku. Prezesuje także Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

W uzasadnieniu panelu eksperckiego możemy przeczytać na temat prezes Żabskiej: „Modelowo zarządza jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych województwa dolnośląskiego. Kiedy obejmowała stanowisko, drastycznie ograniczyła wydatki, ale nie pozwoliła na zwolnienie ani jednej osoby. Rok później wypracowała milionowy zysk spółki. W czasie pandemii również odnotowała znaczny zysk, co uważa za swój największy sukces. 

Trzydzieści lat temu zamek Książ przeszedł pod zarząd Gminy Wałbrzych, która powołała do życia spółkę Zamek Książ w Wałbrzychu. Z okazji jubileuszu przygotowano specjalną trasę, wystawę i wiele atrakcji dla zwiedzających”.  

Listę 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce przedstawił już po raz szósty branżowy portal waszaturystyka.pl. Jak co roku celem było wskazanie osób, które wywierają największy wpływ na turystykę w Polsce. Kapituła brała pod uwagę wpływ na proces kształtowania procesów i struktur polskiej turystyki, stopień przyczyniania się do osiągnięcia sukcesu (lub porażki) przez polską turystykę lub poszczególne jej segmenty, zasoby finansowe (własne lub organizacji czy firmy przez daną osobę zarządzanej), wpływ na zatrudniane osoby, wiarygodność, medialność, popularność (w pozytywnym lub negatywnym znaczeniu), wizerunek, publiczną i środowiskową aktywność.

Twoja reakcja na artykuł?

38
39%
Cieszy
39
40%
Hahaha
5
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
2%
Złości
13
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group