Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3695
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: W Mieroszowie policja będzie bardziej widoczna

Niedziela, 26 lutego 2017, 6:38
Autor: red
REGION, Mieroszów: W Mieroszowie policja będzie bardziej widoczna
Fot. red
Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński odbył w mieroszowskim magistracie kolejne robocze spotkanie z przedstawicielami wałbrzyskiej policji – byłym już Komendantem Miejskim Policji inspektorem Andrzejem Baszturą oraz jego zastępcą komisarzem Rafałem Siczkiem.

Omawianym tematem było finalizowanie przywrócenia rewiru policji w Mieroszowie oraz forma i szczegóły współpracy. Siedziba policji będzie znajdowała się na parterze budynku urzędu miejskiego, a służbę będzie sprawować tam czterech dzielnicowych przypisanych gminie Mieroszów.

Dzięki prowadzonym rozmowom burmistrzowi udało się również wynegocjować, że jeden radiowóz będzie na stałe przypisany do gminy Mieroszów - łącznie z garażowaniem.
- W najbliższym czasie przedłożę Radzie Miejskiej propozycję zabezpieczenia w budżecie środków na policyjne służby ponadnormatywne. Będą to dodatkowe służby patroli pieszych, które zadbają o bezpieczeństwo i porządek na terenie miasta Mieroszów oraz w sołectwach. Rewir zacznie funkcjonować już w marcu. Kolejnym krokiem, który w sposób znaczący poprawi bezpieczeństwo, będzie zamontowanie sieci kamer miejskiego monitoringu. Jedna z nich obejmuje już mieroszowski rynek - informuje na portalu społecznościowym burmistrz Marcin Raczyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group