Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3375
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W piłkarskim Górniku na razie bez zmian

Środa, 8 maja 2013, 13:03
Aktualizacja: Czwartek, 9 maja 2013, 9:47
Autor: PAW
Wałbrzych: W piłkarskim Górniku na razie bez zmian
Fot. PAW
Dziś piłkarze II–ligowego Górnika Wałbrzych rozegrają kolejny mecz ligowy. Ich rywalem w Sosnowcu będzie miejscowe Zagłębie. Tymczasem po ostatnich słabych wynikach podopiecznych Roberta Bubnowicza w klubie doszło do spotkania piłkarzy z działaczami.

Wyniki, jakie osiągają Górnicy w rundzie wiosennej, są delikatnie mówiąc, przeciętne. W klubie przed rozpoczęciem rundy mówiło się o walce o jak najwyższą lokatę. Po cichu przebąkiwano o włączeniu się do walki o awans do I ligi. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna.

Górnicy poza zwycięstwem w szczęśliwych okolicznościach nad Chojniczanką, notują remisy i porażki. Po ostatnim przegranym meczu na własnym boisku 0-3 z Jarotą Jarocin w klubie doszło do spotkania zarządu z piłkarzami i ze sztabem szkoleniowym.
- Myślę, że piłkarze, trenerzy i my działacze wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy. Nie ma żadnych zmian personalnych. Nie podejmujemy żadnych nerwowych ruchów – mówi prezes klubu Mariusz Gawlik.

Prezes mówi jednak, że wyniki kolejnych ligowych spotkań oraz postawa Górników w tych meczach mogą mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości niektórych zawodników i sztabu szkoleniowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group