• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 4:28
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 2771
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W sobotę finały miejskie Deichmanna

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 6 czerwca 2019, 14:19
Aktualizacja: 14:21
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Przedstawiamy harmonogram meczów na finał miejski rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa 2019 wszystkich kategorii wiekowych. Gramy w sobotę 8 czerwca, pierwsze spotkania już od godziny 8:00.

Kategoria U7 rozegra finał miejski zgodnie z tabelą rozgrywek (w innych miastach U7 kończy swoje rozgrywki na eliminacjach, w Wałbrzychu po konsultacjach z trenerami przygotowaliśmy drabinkę play-off).

Kategorie U9 i U11 rozegrają finał miejski systemem play-off (przegrywający odpada, kończąc turniej dekoracją pamiątkowymi medalami i dyplomami).

Każdy uczestnik finałów miejskich musi posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem (legitymacja, dowód osobisty, paszport) w celu ewentualnej weryfikacji, która może nastąpić na prośbę koordynatora lub trenera drużyny przeciwnej przed lub w trakcie meczu. Brak posiadania w/w skutkuje niedopuszczeniem zawodnika do turnieju.

Boiska pozostaną strefą tylko dla trenerów i zawodników drużyn, strefa dla rodziców i kibiców będzie wyznaczona przy stoisku z cateringiem.

KATEGORIA U7

8:30 1/8 FINAŁU B5 HISZPANIA – URUGWAJ B6 JAMAJKA – POLSKA

8:55 1/8 B5 WŁOCHY – ARGENTYNA ¼ B6 NIGERIA – CZAD

9:20 ¼ B5 MEKSYK – HISZP/URUGWAJ

9:45 ¼ B5 SZWECJA – WŁOCHY/ARG ¼ B6 SZWAJCARIA – POL/JAMAJKA

10:10 ½ B5 ½ B6

10:35 o I M – B5 o III M – B6

KATEGORIA U9

8:25 1/16 B1 CHORWACJA – ROSJA 1/16 B2 GRECJA – SZWECJA 1/16 B3 ANGLIA – WATYKAN 1/16 B4 MADAGASKAR – URUGWAJ

8:50 1/16 B1 HISZPANIA – CZAD 1/16 B2 JAMAJKA – PARAGWAJ

9:15 1/16 B1 PORTUGALIA – DANIA 1/8 B2 SZWAJCARIA – ROSJA/CHOR

9:40 1/8 B1 SENEGAL – NIGERIA 1/8 B2 AUSTRIA – SZWECJA/GRECJA

10:10 1/8 B1 ARGENTYNA – WATYKAN/ANGLIA 1/8 B2 FRANCJA – MADAG/URUGWAJ

10:35 1/8 B1 POLSKA – HISZP/CZAD 1/8 B2 WŁOCHY – JAMAJ/PARAG

11:00 B1 BRAZYLIA – PORT/DANIA


KATEGORIA U11

8:00 1/8 B1 BRAZYLIA – SZWECJA 1/8 B2 PORTUGALIA – WŁOCHY 1/8 B3 CHORWACJA – IRLANDIA 1/8 B4 TURCJA – FRANCJA

8:50 1/8 B3 SZWAJCARIA – NIGERIA ¼ B4 ARGENTYNA – BRAZYLIA/SZWECJA

9:15 ¼ B3 ¼ B4 JAMAJKA – TURCJA/FRANCJA

9:40 ¼ B3 HISZPANIA – SZWAJ/NIGERIA B4


KATEGORIA U13 – finał miejski Boisko płyta główna godz. 8:30 SZWECJA – CHORWACJA

(źródło: http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2019/U-9/Wa%C5%82brzych/Aktualno%C5%9B%C4%87/12412)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group