Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 2403
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Wady i waszki” najnowszy program kabaretu Hrabi w Wałbrzychu

Środa, 12 czerwca 2019, 10:20
Autor: red
Wałbrzych: „Wady i waszki” najnowszy program kabaretu Hrabi w Wałbrzychu
Fot. Natalia Janik
„Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.

MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI” – tak o programie piszą artyści.

Kabaret Hrabi tworzą: charyzmatyczna Joanna Kołaczkowska, pomysłowy Dariusz Kamys, prześmieszny Tomasz Majer i umuzykalniony Łukasz Pietsch.

Dwa lata temu gościliśmy kabaret Hrabi w Wałbrzychu z programem „Cyrkuśniki”, który rozbawił naszą publiczność. Jesteśmy przekonani, że również nowy program przypadnie do Państwa gustu.

Na występ kabaretu Hrabi „Wady i waszki” zapraszamy 15 czerwca 2019r. o godz. 20.00 do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

Bilety w cenie 90 zł (przedsprzedaż), 110 zł (w dniu występu) do nabycia w kasach WOK oraz online www.bilety.wok.walbrzych.pl

Foto. Natalia Janik

Źródło: oficjalna strona kabaretu

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group