Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4424
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WałbrzyChór – zapisz się

Sobota, 6 lipca 2024, 8:04
Aktualizacja: 9:27
Autor: red
Wałbrzych: WałbrzyChór – zapisz się
Fot. użyczone
Kochasz śpiewać? Lubisz brzmienia zespołów takich jak Pink Floyd, Red Hot Chili Peppers, Maroon 5, czy U2? Chcesz zaśpiewać i wystąpić na jednej scenie z fantastycznym zespołem AudioFeels oraz Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej? Jeśli chociaż na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmiała "tak", nie czekaj i dołącz do wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju WałbrzyChóru!

Już 31 sierpnia czeka nas wspaniały koncert na wałbrzyskiej scenie plenerowej, nie może Cię tam zabraknąć! Wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń do projektu, dokładnych terminów oraz warunków uczestnictwa znajdziesz w opisie projektu oraz regulaminie. Przeczytaj, uśmiechnij się, weź oddech, wypełnij formularz i... już wkrótce śpiewaj z nami - WałbrzyChórzystami!

Filharmonia Sudecka organizuje w te wakacje jedyny w swoim rodzaju zespół chóralny WałbrzChór, który weźmie udział w jednym z dwóch koncertów sierpniowej Letniej serenady 2024. Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2024 r. Wypełnij i wyślij formularz https://forms.office.com/e/VyTGLjJkEk.

Jednym z pytań jest prośba o podanie linku do swojego nagrania - nie stresuj się tym, wystarczy nagrać swój wokal w domu, używając telefonu! Może być to Twoja partia chóralna z wybranego utworu (jeśli masz doświadczenie chóralne), ale równie dobrze może być to dowolna pieśń, piosenka, czy kolęda. Ważne, żeby nagranie było wykonane w skali głosu, który zaznaczysz w formularzu, czyli np. jeśli wybierasz opcję „sopran”, nie śpiewaj nisko lub cały czas tylko w średnicy – nie bój się pokazać swoich możliwości! 17 lipca na adres mailowy, umieszczony w formularzu, zostanie wysłana informacja o wynikach kwalifikacji wstępnej. Ostateczna kwalifikacja nastąpi, kiedy wstępnie zakwalifikowany Uczestnik odeśle otrzymaną i wypełnioną umowę. Wszelkie potrzebne informacje na temat tego, jak zrobić i wysłać nagranie oraz informacje dotyczące naboru oraz zgłoszenia do Projektu znajdziesz w Regulaminie zamieszczonym poniżej.
https://filharmoniasudecka.pl/wp-content/uploads/2024/07/Regulamin-WalbrzyChor.pdf
https://filharmoniasudecka.pl/wp-content/uploads/2024/07/Klauzula-RODO.pdf

WałbrzyChór nie musi spotykać się przez całe wakacje i ćwiczyć. Po zakwalifikowaniu otrzymasz materiały oraz pomoce do nauki, dzięki którym samodzielnie zapoznasz się z całością materiału koncertowego oraz nauczysz się swoich partii. Bardzo ważne jest, żeby na nasze pierwsze spotkanie przyjść z już opanowanym materiałem! Pierwszy raz zobaczymy się w sobotę 24 sierpnia 2024 r. Będziemy się poznawać, integrować, dobrze bawić i przede wszystkim śpiewać duuuużo świetnej muzyki!

Szczegółowy plan prób:

24.08.2024 (sobota) 10:00 – 19:00 warsztaty WałbrzyChóru (dla wszystkich Uczestników, próby sekcyjne oraz wspólne) 

27.08.2024 (wtorek) 18:00 – 21:30, próba wspólna WałbrzyChóru (dla wszystkich głosów) z udziałem członków zespołu AudioFeels

28.08.2024 (środa) 18:00 – 21:30 próba TUTTI (WałbrzyChór, orkiestra, AudioFeels)

29.08.2024 (czwartek) 18:00 – 21:30 próba TUTTI 

31.08.2024 (sobota) 
10:00 - 13:00 – próba generalna TUTTI na scenie koncertowej  
19:00 – KONCERT 

I to właśnie ten koncert będzie fantastycznym uwieńczeniem naszej pracy– zaśpiewamy na scenie plenerowej razem z AudioFeels i Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej, a dyrygować będzie wspaniała Dyrygentka Izabela Polakowska-Rybska.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy wysłać zgłoszenie, spójrz na listę utworów, które czekają na WałbrzyChór Coldplay – Paradise, Pink Floyd - Another Brick in the Wall, Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities i Aeroplane, The Beatles - Hey Jude, Blur - Song 2, Goo Goo Dolls – Iris, Led Zeppelin - Stairway to Heaven, Maroon 5 - Moves Like Jagger, U2 - I still haven’t found what I’m looking for, Foo Fighters - The Pretender.

Wszystkie informacje znajdują się w Regulaminie, ale jeśli po przeczytaniu go chcesz jeszcze o coś zapytać, napisz wiadomość do Kierownika Artystycznego WałbrzyChóru - Marty Monety na adres: chor.mieszany@filharmoniasudecka.pl.
WałbrzyChór czeka na Ciebie, ale Ty nie czekaj – wypełnij formularz i śpiewaj z nami!

Więcej informacji: https://filharmoniasudecka.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

2
22%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
78%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group