Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzyski biegacz potrzebuje wsparcia

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 6 lutego 2013, 16:36
Aktualizacja: Czwartek, 7 lutego 2013, 10:45
Autor: red
Marek Swoboda liczy na wsparcie
Fot. PAW
Znany wałbrzyski biegacz Marek Swoboda apeluje do ludzi o dobrym sercu o przekazywanie 1 procenta podatku na rehabilitację swojej żony.

23 czerwca 2012 roku Marek Swoboda wygrał Sudecką Setkę. Już tydzień później życie wałbrzyskiego biegacza wywróciło jego życie do góry nogami. Jego żona Anna doznała ciężkiego udaru mózgu. Ma za sobą operację, która uratowała jej życie. Pani Anna ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, nie mówi. Po 3 miesiącach spędzonych w szpitalu, pani Anna rozpoczęła rehabilitację, która miała jej pozwolić wrócić do zdrowia. W listopadzie jednak stan zdrowia pani Anny się gwałtownie pogorszył i trafiła do szpitala w Bytomiu. W wałbrzyskim szpitalu kobieta przeszła kolejną operację.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Marek Swoboda: „dalsza jej rehabilitacja wymaga pobytu w specjalistycznych ośrodkach i jest bardzo kosztowna. Zwracam się z prośbą o przekazywanie 1% podatku z Waszego rocznego rozliczenia na subkonto mojej żony w fundacji Avalon. Środki zgromadzone na tym koncie pomogą mi finansować jej dalsze leczenie. W rozliczeniu PIT-u należy wpisać: Numer KRS: 0000270809, dodatkowe informacje: Swoboda, 1715 - strona Anny Swobody w fundacji Avalon”.

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group