• Środa, 11 grudnia 2019
  • Godz. 11:50
  • Imieniny: Damazego, Waldemara
  • Czytających: 2560
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wałbrzyski Jarmark Świąteczny

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 grudnia 2011, 14:50
Aktualizacja: Piątek, 9 grudnia 2011, 8:20
Autor: Sven
Fot. organizatorzy
Już od najbliższego poniedziałku wałbrzyski rynek przeobrazi się w prawdziwy jarmark, który potrwa do samej Wigilii.

Sery korycińskie i kozie, chleb litewski, garmażerkę, wyroby wędliniarskie, słodycze, miód, ciasta drożdżowe, że palce lizać, ponadto zabawki, ozdoby świąteczne, torebki, portfele, kapcie, rękawiczki, biżuterię artystyczną, jednym słowem udane prezenty będzie można zakupić na tegorocznym Jarmarku Świątecznym. Zapraszamy na wałbrzyski Rynek, w dniach od 12 do 24 grudnia.

- 21 grudnia spotkajmy się na koncercie kolęd. Wystąpią: chór z Adalbertinum w Hradec Kralove (Czechy), Justyna Piela, kapela góralska Janicki z Czarnego Boru. Teatr dziecięcy Frędzle zaprezentuje Jasełka. Harcerze przekażą nam Światełko Betlejemskie. Złożymy sobie życzenia, połamiemy się opłatkiem – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

W tym dniu będzie można także skosztować świątecznych przysmaków, a panujący nastrój na długo pozostanie w naszej pamięci.

Mikroprojekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 „PRZEKRACZAMY GRANICE”.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 9-12-2011 21:16
A po co ten cyrk urządzać w czasach kryzysu? Czy nie lepiej zamiast tego ludziom paczki zrobić na święta? Po co ten gość z WOKU i OSIRU sie tak lansuje? Czyżby sie bał że wyleci? ( jak po kolei jego poplecznicy z ekipy Kruczka ).
~bbb 11-12-2011 20:42
Kogo masz na myśli mówiąc o paczkach? Komu należy zrobić te paczki a komu nie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group