Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1660
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzyszanie składają kondolencje

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 7:36
Aktualizacja: 12:55
Autor: Sven
Przyjaciele z SLD pożegnali tragicznie zmarłych kolegów i koleżanki
Fot. Krzysztof Żarkowski
Od soboty w wałbrzyskim Ratuszu wyłożona jest Księga Kondolencyjna, w której mieszkańcy naszego miasta mogą umieszczać wpisy upamiętniające ofiary lotniczej katastrofy.

Wyrazy współczucia dla rodzin złożyli przedstawiciele władz miejskich, różnych organizacji oraz osoby prywatne. Przy Księdze Kondolencyjnej wartę pełnili wałbrzyscy harcerze. Przed wejściem do Ratusza płonęły znicze.

Pod siedzibą Sojuszu Lewicy Demokratycznej przy Placu Magistrackim kilkunastu działaczy uczciło chwilą ciszy i zapaleniem zniczy pamięć tragicznie zmarłych posłów SLD.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ela 12-04-2010 17:20
Oddajmy hołd w ciszy i modlitwie ofiarom sobotniej katastrofy. W końcu to Oni wyruszyli również w naszym imieniu upamiętnić Tych,którzy bronili Ojczyzny-byśmy mogli tutaj i teraz żyć w Wolnej Polsce. Chwała Im,jak również osobom,którzy nie pozwolili nam zapomnieć o bohaterach z przed 70-ciu lat również Oni są bohaterami. I co najważniejsze: Oszczędźmy teraz niepotwierdzonych wydarzeń szczególnie pilotom!!! tej tragedii -oszczędźmy tego Ich rodziną by mogły się z Nimi godnie pożegnać nie słuchając nie potrzebnych i nie na miejscu teraz słów w i tak trudnym momencie. Serce aż się kraja. Z szacunkiem WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group